Upgrade slot
Donate

Žalba na rad admina: "Mitke"

  • Thread starter Thread starter ComeToDaddy ;)
  • Start date Start date
Status
Not open for further replies.

ComeToDaddy ;)

Guest
  • In Game Nick:ComeToDaddy
  • Steam ID:STEAM_1:1:216794223
  • Server you was playing on: Dust2 Premium
  • Admin in question: (Leave N/A if unknown): Mitke
  • Time and date of offense:19.07.2018 14:40
  • Evidence: (If applicable)
    Danas oko 14:40, posle mitketovog, igranja u pit-u(rupi) na longu, napisao sam na say "Mitke=Mahovina pit-a" sto znaci da ga je uhvatila mahovina u pitu, jer igra pit svaku rundu. i zbog toga sam popio silence na 3000 minuta.E sad mitke jel to za 3000 minuta silence?
    English verision:Today, at about 14:40, after the Admin Mitke, playing in pit on the long, Dust2, I say "Mitke =Moss of the pit", which means that he was caught by moss in the pit, because he plays a pit every round. and that's why I get the silence for 3000 minutes. Now, Mitke is this for 3000 minutes of silence?
    OaO_Bans_-_Google_Chrome_7_19_2018_2_54_25_PM.png
OaO_Bans_-_Google_Chrome_7_19_2018_2_53_31_PM.png
 
Last edited by a moderator:
ovako stoje stvari..ja s tobom nemam sale ko s ponekim ljudima..to sto si napisao smatram nipodostavanjem admina..nije ti prvi put..takvim pisanjima samo okurazujete ostale pogotovo mladje igrace da ne postuju admine i pricaju,pisu svasta na chatu..vec se desavalo da doje neki lik i pocne da psuje ..kad biva upozoren njegov odgovor je "zasto sam upozoren kad se i onaj prethodno tako ponasao"da ne bi bilo toga nema vise toliko sale i toga sto si ti odradio..zbog date situacije u kojoj su svi videli tvoje "prozivke" vec su poceli i drugi s istim ponasanjem dobio si za primer toliko...ja se stobom ne salim tako..i ne znam te..?ne razumem tvoju salu...trebao sam 30 za pocetak ali ti nije prvi put da uleces s takvim opaskama koje navlace i druge da krenu tvojim "stopama"... moje je pravo da budem gde god na mapi kada sam CT i igram po merilima igre...bottom line is i wont allow anyone to disrespect admins and make examples how everyone can "talk" with admins..i will cut it at the begining coz if i dont wave of trash talkers will appear...i admit 3000 is maybe much but that was decision after i saw circumstances...
 
ovako stoje stvari..ja s tobom nemam sale ko s ponekim ljudima..to sto si napisao smatram nipodostavanjem admina..nije ti prvi put..takvim pisanjima samo okurazujete ostale pogotovo mladje igrace da ne postuju admine i pricaju,pisu svasta na chatu..vec se desavalo da doje neki lik i pocne da psuje ..kad biva upozoren njegov odgovor je "zasto sam upozoren kad se i onaj prethodno tako ponasao"da ne bi bilo toga nema vise toliko sale i toga sto si ti odradio..zbog date situacije u kojoj su svi videli tvoje "prozivke" vec su poceli i drugi s istim ponasanjem dobio si za primer toliko...ja se stobom ne salim tako..i ne znam te..?ne razumem tvoju salu...trebao sam 30 za pocetak ali ti nije prvi put da uleces s takvim opaskama koje navlace i druge da krenu tvojim "stopama"... moje je pravo da budem gde god na mapi kada sam CT i igram po merilima igre...bottom line is i wont allow anyone to disrespect admins and make examples how everyone can "talk" with admins..i will cut it at the begining coz if i dont wave of trash talkers will appear...i admit 3000 is maybe much but that was decision after i saw circumstances...
Haha, ponasanje jednog head admina ti je 0. admin dissrespect? sta ako ja nisam znao da si ti admin? znaci imas moc i ajde da mu dam silence na 3000 minuta cisto zato sto mi je rekao da sam mahovina u pitu. Niko ti nista ne bi rekao da si normalno dao na 30 minuta, kao upozorenje. nego bez ikakvog upozorenja ili slicnog ti dajes 3000 minuta. druze. svejedno to nije za 3000 minuta silence. nisam te uvredio, a kamoli "admin dissrespect".
english:Haha, the behavior of one head admina is 0. admin dissrespect? What if I did not know you were an admin? So you have the power and like "let me give him a silence for 3000 minutes just because he told me that I was a moss in the pit." Nobody told you nothing, that you normally gave me for 30 minutes as a warning. but without any warning or similar you give 3000 minutes. bro. Still, it's not for 3,000 minutes of silence. I did not offend you, and even i didnt "admin dissrespect".
 
Last edited by a moderator:
prvo znas ti ko je admin a ko nije..ne pravi se lud...nemam sta s tobom vise da razgovaram....proci ce taj silence..vec si vredjao i pisao svasta po chat-u ranije ..nije ti prvi put kao sto sam i rekao..ovo je bila samo kap koja je prelila casu...tvoje bezobrazno ponasanje mi je poodavno poznato....ponasaj se prikladno i nece biti problema...sve najbolje ..pozz
 
prvo znas ti ko je admin a ko nije..ne pravi se lud...nemam sta s tobom vise da razgovaram....proci ce taj silence..vec si vredjao i pisao svasta po chat-u ranije ..nije ti prvi put kao sto sam i rekao..ovo je bila samo kap koja je prelila casu...tvoje bezobrazno ponasanje mi je poodavno poznato....ponasaj se prikladno i nece biti problema...sve najbolje ..pozz
Kao prvo, dokazi da sam vredjao zamolio bih te. nemoj da se izvlacis na te gluposti. :) Imas pozz, nek ljudi procene ko je u pravu. ;)
English: As first, evidence where i insult someone,Do not do accusation of those nonsense. :) You have a greeting, let others estimates who is in right.;)
 
as i said this wasnt your first time to curse ..not me i must admit but others yes...just play by the rules and it will be fine..i have nothing against you...you need to chill..cheers
 
I to sto ja sprdam mitketa da je pit kamper ne daje tebi i ostalima za pravo da to isto radite. I ja njemu 100% verujem i znam da nije bez razloga te silence na 2 dana.
 
Ah
ahaha pope si realan ti decko? Kakvi su to dokazi? Arti je drugar i covek na to nista nije rekao. Za krastavca isto, to za ban je citer bio i popio je ban posle toga. Jedino sto je bilo to je ono za cucni. Tako da ciste gluposti. A ti kao neko ko je tu glavni head, trebas da znas da to nije za 3k minuta. Adminima nista covek ne sme da kaze? Haha ma daj molim te. Da sam to nekom od igraca rekao niko me ne bi gagovao a kamoli silence. Nego naravno mitketa je to pogodilo i on covek admin i idemo moze mi se. Niste ravnopravni ;)
 
Naravno da niste svi ravnopravni u tome i jeste poenta ko tebi daje za pravo da podjebavas mitketa, to sto ga ja i neki zezamo to je druga prica jel se znamo dugo i to tebi ne daje za pravo da ga zezas na tebi se to prelomilo i vazi ce za svakog narednog. Znaci ako mu ja nesto kazem i on meni to ne daje vama drugima za parvo da nas podjebavate imas svoje drugare sa kojima igras pa njih zezaj do mile volje i neces biti ni gagovan i mutovan
 
Sad ste vec sjebali sve na serveru nekad je ovo server bio gdje se moglo doci popiracti sa rajom a sad neka strogoca bezpotrebna, kao da radimo u najmanju ruku nekom ministarstvu. Nije mu nista ruzno rekao da ga uopste mute na 30 min a ne kolko je dobio. Sta sad nikom nista vise ne moze se reci sve se shvata kao uvreda server gubi smisao sve vise i vise. Nedavno si pope postavio kako se muta i kolko dakle mitke evo prvi je prekrsio to trebao je 30 min sad budi realan pa i to sankcionisi da se ne desava to dalje da bude primjer ostalima prekomjerno koristenje komande. Evo i ja sam reko "sjebali" vjerovatno bi i to trebali kazniti nez ce mu vodi ovo ali smisao PREMIUM servera vise nije isti pogotovo ako se nastavi ovo glupiranje.
 
Pazi quare naravno da server vise nije isti jel su stariji igraci otisli i po stazu i po godinama i dosla su deca i sada je sistem totalno drugaciji. I nisi bio prisutan neko vreme tako da ne znas tacno desavanja. Kada 5 klinaca kojima mitke moze i cale da bude krenu da ga zajebavaju i ja ga totalno razumem i podrzavam jer ni ja ne bi dozvolio da me neki klinac zajebava jer prvenstveno ovo je igra da se opustis a ne da te neko zajebava i da se nerviras. I na nekom je moralo da se prelomi a to je palo na daddya. Jer ako se to sada ne zasece nastace haos jer je sada nekih 70 posto servera klinci dok je ranije bilo to drugacije znas i sam.
 
"Mahovina pita" nije uvreda nikakva bar prema mom misljenju sad drugo je sto je njemu puko film i mutovo covjeka. Naravno da su djeca kad se prema tome ide sve vecina nas pa prvi ja dođe da se sprda manje vise a sve se ide prema tome da se svaka psovka zabrani svaka zajebancija zabrani cemu to nije mi jasno.
 
Quar ti nisi ni bio prisutan u datoj situaciji..kao sto sam vec napisao a sta tii nisi procitao je to da je to bila kap koja je prelila casu...ne znam koji je cilj tvog komentara a nisi bio na serveru u tom momentu...potpuno nepotrebno ulazis u diskusiju i izvalcis stvari iz konteksta...nisi bio prisutan druze..
 
Slazem se sa qurom. I decko je u pravu. No nebitno ali mogao bi prvo admine da dovedes u red pa onda igrace. Preozbiljno ste shvatili vase uloge.
 
Pa sta ako nisam bio tu ne mogu procitati chat log.D akle drzalo se uvijek pravila da moras dokazati nesto sto tvrdi. Ako ti je prije govorio a ti nemas dokaz o tome da je nesto prije bilo nemas sta dalje tvrditi. Prekomjerno koristenje komande sam je head uveo na server kazne za to evo prilike da se dokaze da svi imaju isti tretman ili da ide sve u vraga kako je krenulo.
 
ne radi se samo o chat logu Quar ...postoji i mic...ja ne moram snimati njegovo koriscenje mic-a da bih dao mute...to jos nije u pravilima koja ti izgleda ne znas kao admin...a i Pop je gore izneo dokaze ...ne znam sta nije u redu s tobom Quar..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top