0a0 - Mape i Plugini (1 Viewer)

Status
This thread has been solved! Go to solution…
Not open for further replies.

Neurotic

Lurker
Verified Member
Registered
Dobar dan želim svima. Hteo sam da vas pitam šta vi mislite da ovaj server gde svi igramo postane klasičan pub sa mapama sa mm-a. Za sada Dust II, Mirage i stari Cache su se dobro pokazale i ljudi su ih prihvatili. Ja mislim da to treba još proširiti i ubaciti sve mape iz CS:GO active duty map pool -a. Inferno , Train, Nuke, Overpass, Vertigo su još ostale. Da li treba ubaciti sve ili neke od ovih mapa? Da li treba ići naglo ili postepeno po 2 mape da se ljudi naviknu? Uz navedene mape mislim da treba ubaciti i Cobblestone. Takođe je i stari dobri Tuscan odlična mapa za server. Ima još dobrih mada ih nisam naveo. Smatram da je ovo dosta za sada... Svako dobro vam želim. MAMAC promeni naziv servera kad budeš u mogućnosti!
O Pluginima drugom prilikom...

kimie

Somebody
Dust2 Server Admin
Verified Member
Registered
Ne znam samo kako mislis da ljudi igraju train, tu imas bas dosta vagona i treba znati popeti se :] Za ostale mape se slazem ali ne odma, prvo malo da se izigraju ove nove pa kasnije kad ih smore kao i d2

Milica Pavlovic

Dreamer
Moderator
VIP
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Dobar dan. Promenjen je naziv servera. Polako bice mapa vremenom. Ulazite i preko dana, jer je server tada pretezno prazan pa su sada ubacene male mape kada je ispod 10 igraca. Cim bude 10 i vise igraca ide vote za ,,normlane" mape.

sweeT__

Inspired
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Kad si vec spomenuo train on ne moze..Valveov train ima problem sa brojem igraca koji mogu igrati tako da kad je pun server pola njih bi moralo da izadje ili bude u spec. Jedino neki sa workshopa da se izmeni ovako ne moze...:sad::sad:

Neurotic

Lurker
Verified Member
Registered
Znam za problem slotova na train mapi. Pa zar ne moze to da se resi nekako? Da li stara verzija train mape ima taj problem?

Last edited:

Cr0x

Well-Known
Server Head Admin
Verified Member
Registered
Ne radi se samo o slotovima, train,nuke,inferno su mape koji nisu ta 30ljudi jer nastane guzva na uskim prolazima.

Neurotic

Lurker
Verified Member
Registered
Ako cemo tako da gledamo ni jedna mapa nije za 30 ljudi i i na svakoj je guzva pa se opet igraju.

MAMAC

Spammer
Owner
Moderator
Verified Member
Registered
Kad si vec spomenuo train on ne moze..Valveov train ima problem sa brojem igraca koji mogu igrati tako da kad je pun server pola njih bi moralo da izadje ili bude u spec. Jedino neki sa workshopa da se izmeni ovako ne moze...:sad::sad:
Kod nas to nije slucaj jer mi ionako "overwritujemo" broj igraca na svakoj mapi na 30 vs 30

hunTeRmkd

Lurker
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Train i inferno ne bi zato sto je bukvalno nemoguce igrati te mape kao t strana, ne bi mogli nikako uci na sajtovima koje brane 15-18 ljude,kratke rotacije su to.Ubacio bi tuscan,alexandria i cbble posle 5,6 do 1 uvece zato sto je tada srw konstantno full.

speedie4k

New Here
[SRB] Server Admin
Verified Member
Train i inferno ne bi zato sto je bukvalno nemoguce igrati te mape kao t strana, ne bi mogli nikako uci na sajtovima koje brane 15-18 ljude,kratke rotacije su to.Ubacio bi tuscan,alexandria i cbble posle 5,6 do 1 uvece zato sto je tada srw konstantno full.
Slazem se s tobom, čak, old_cobblestone je bolji, rodio se za public!

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Odlicne mape, ali nece uci u stalni ciklus bar ne za sada, ukoliko smo Mamac, Crox ili ja navecer na serveru kada je pun server primamo zelje i pozdrave.
Problem je u tome sto kada ima 10 igraca pa se prebaci na neku od tih mapa server se prazni jako brzo i nemozes odrzati server punim. Nazalost svi znamo da samo dd2 puni server kod nas cak imamo problem i sa cache mapom koja nam prazni server kad je malo igraca.

Status
This thread has been solved! Go to solution…
Not open for further replies.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Do you want to keep up? Follow us !!!