Upgrade slot
Donate

Admini,admini:D

Kraki995

Guest
Pozdrav ,
Zeleo bih samo da obavestim admin tim da pojedini admini imaju tolike komplekse da to nije normalno.
Ja koji sam pobornik(bio admin* da se ne zaboravi) da nema psovanja majke nekome od igraca dobijam mute zbog psovanja zida?ZIDA?
Plus nije cuo svojim usima (dakle nije upucen u situaciju) ali 30 min je nista koliko je zapravo vidno ulizivanje pojedinima i iskazivanje neke sile.
Iskreno ne zanima me dublja analiza bla bla,rekla kazala ali toliki kompleksi su komicni do bola.

Pozdrav ,
ps: nadam se da ces uzivati<3

Ljubi kraki:D
 
Prvo treba da navedes koji je admin u pitanju (u ovom slucaju ja). Druga stvar posto si bio vec admin treba da znas prvu stvar. Treca stvar nemas pravo da me zoves komplekasom zato sto si dobio mute zbog svog izrazvanja. Smatram da kad ti par puta tako opsujes nastavljaju djeca koja igraju na serveru i nastaje problemi to tako ide u nedogled. Ti sto psujes zidu mater pff malo morbidno i bolesno zar ne ? Četvrta stvar cuo sam te svojim usima ako te bas i to zanima. Jos jedna stvar koja je ujedno i zadnja sto se tice "ulizivanja", kome se ja to ulizujem i kako si to zakljucio? Isto tako zvercic te unmute nakon 15 minuta iz razloga kojeg nemam pojma.

ps: Posto navodis da si admin a nikada nisi naucio kako se koristi forum mala skola. Zalbe na admine moras uputiti u dio SERVERS---
Admin Complains.
 
Last edited by a moderator:
Ovako prvo sam prebacio ovo gde mu je mesto a drugo Karstavac od kako si zahvtevao da ti skinem admina jel neces imati dovoljno vremena (sto postujem) totalno si promenio svoje ponasanje, kako ko udje na server od igraca koje znas a u istom ste timu ti usta ne zatvras dok si ziv. Samo sam te ja nekoliko puta opomenuo za to, bilo je samo pitanje vremena kada ce te neko mutirati. A i iskreno ne razumem tvoju zalbu jer si i ti bio admin i vrlo dobro znas situaciju ako pustis nekog da psuje. Svi smo svesni da je doslo da smene generacija na serveru da mnogo dece od 10-16 godina igra i da se ne sme tolerisati takvo ponasanje. Ja sam vec imao x puta primedbu od stariji igraca da se vise ne moze lepo igrati na serveru pa su admini dobili komande da malo poostre mutiranje i gagovanje.
 
Nista licno quare ,okej si momak i postujem tvoje izlaganje ali kotiranje psovanja zida i direkt psovanje majke (znas o cemu govorim) ne moze biti isto kotirano i to sa 30 min ,brate moj lepi adminski toliko znali.

Pope,priznajem,prica se dosta.Bice promenjeno.
Post sam pisao revoltiran i ne bih zeleo da me sada neko razume licno,radio je svoj posao samo se malo poneo "onako" ali okej je,zelim vam svako dobro decaci :D

ljubi kraki
 
nisam bio prisutan ali Krastavac mozda prica u nekim momentima previse ali to da psuje dajem levi bubreg da nije tacno...:dum:
ti si Quar prvi pricao da smo previse strogi na serveru ..toliko o tome...
 
Mitke molim te da citas odsad bolje momak je sam rekao da je ospovao. "Ja koji sam pobornik(bio admin* da se ne zaboravi) da nema psovanja majke nekome od igraca dobijam mute zbog psovanja zida?" ODE BUBREG.
 
Back
Top