★WaRzOnE★ ▏ Forum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Ako neko moze odgovoriti zasto sam ja dobio ban?

Status
Not open for further replies.

Itachi Uchiha

Guest
Vec sam napisao na unban request, ali odgovor nisam dobio.
Hvala unapred!

Lepi

Guest
Ovako Itachi kao sto sam ti reko kad si dobivao unban jedna mala greska i letis nepovratno. Filip prijavio psovanje majki, ja sam te cuo par puta sa galamom i psovanjem, poslije toga sam provjerio sa adminima kako se ponasas kazu da i dalje psujes galamis na igrace. Ovo je zadnje sto pisem i nazalost ostao si nepopravljiv nakon toliko sansi. Toliko od mene.

Itachi Uchiha

Guest
Okej ako tako mislis, Filip je prijavio iz zajebancije jer je mislio da ce ispasti smesan. Ja bas bio cool, galama i to je sve bilo u granicama normale. Svakako good luck dalje.

Itachi Uchiha

Guest
Ovako Itachi kao sto sam ti reko kad si dobivao unban jedna mala greska i letis nepovratno. Filip prijavio psovanje majki, ja sam te cuo par puta sa galamom i psovanjem, poslije toga sam provjerio sa adminima kako se ponasas kazu da i dalje psujes galamis na igrace. Ovo je zadnje sto pisem i nazalost ostao si nepopravljiv nakon toliko sansi. Toliko od mene.
A i da si me cuo da psujem sigurno nisi, posto ja nikada na OaO serveru posle unbana NISAM PSOVAO, a i mozda najveca psovka koju si cuo je bila "Jebem ti led" sto je nista sta ljudi pricaju na serveru npr Bosnia. Pez i ti... Nevazno, ja sam nebitan, uzivajte mi

Status
Not open for further replies.