Dvostruka pravila i kickovanje ? (1 Viewer)

Dayeyinde

New Here
Registered
Poštovanje svima

Pisati ću ovo na civiliziran način, da pokušamo ovo rješiti na isti takav način, ovakve djetinjarije.
11.05.20 sam bio kickovan zato što sam u afektu povišenim tonom u mikrofon kazao: nabijem vas sve na kurac.
Imali smo pobjedu, igrač u timu je znao da neprijatelj defusa bombu u dimu.Apsolutno mu nije stalo da obrani bombu.
Ljut izderao sam se i kazao što sam kazao.

Ono što nije redu od vas admina su dvostruka pravila kada nekoga mutate i kada nekoga kickate sa vašeg novog servera.
Puno više vidim da admin muta nego kickuje.
Primjera: Koliko jedan PEZ sere, vrijeđa i pičkara poznavajući ga sa skoro 10tak godina CSGO scene znam kakav je i da je samo bezopasna zajebantska seronja.
Izgleda da se moja priča o zgubidani serveru nekome nije svidjela?
Znamo kako su zgubidani server završili iz samo jednog razloga.
Egoistično, nacionalno izdrkavanje pojedinih admina.U suradnji zaštićenih podpirivača vatre na nacionalnoj osnovi.
Nadam se da ćete nešto naučiti da nacionalizam i egoizam uništava svako virtualno druženje ako adminu servera toliko malo treba i zasmeta ako kažeš ili napišeš: kurac, odjebi , nabijem te.

Last edited:

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Pozdrav,
ovako stoje stvari vidim da ti je veliki problem kick ako igras na pubovima vec 10 godina znas da je slay/kick najmanja moguca kazna tj. upozorenje a sto se tice tvog psovanja direktno svim igracima na zgubidanima bi dobio mute ako ne perma barem par dana poznavajuci sve admine tamo.

I sam vidis da smo liberalni prema ljudima koji psuju (i ja psujem naravno nikoga ne vrijedjam osobno) te se stoga tako i odnosimo prema svima cilj ovog communitiya je zabava i opustanje zato i toleriramo tu i tamo neko pickaranje mislim da smo jedini community koji to dozvoljava na balkanu.

Slazem se s tobom da imamo malo vise razumjevanja prema stalnim igracima kao sto je recimo PEZ i tu nas moras shvatiti da je tesko to drzati na vagi iz tog razloga nisi dobio automatski mute na dan dva tri ili slicno nego eto jedan najobicniji kick da shvatis da si malo pretjerao.

Nadam se da si razuman i da ces shvatiti sve ovo sto pisem da se nemoram ponavljati i eto dobrodosao si igrati svaki dan kod nas pa nakon nekog vremena upoznati nase igrace a naravno i da tebe upoznaju admini kao stalnog igraca pa ce ti se neke stvari progledati kroz prste.

I naravno daj sve od sebe da budes normalan koliko toliko jer se nece bas sve tolerirati.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Do you want to keep up? Follow us !!!