Dust2 Premium Pozdrav, moze slot ? (1 Viewer)

Дискретни Xерој

New Here
Banned
Verified Member
Registered
Može, 2 evra košta za i traje mesec dana
Je li to uz slot dolazi i imunitet, admin i vip, plus dobra casa "domaceg vina" ?! Onda bih mozda i razmislio o tome i na godisnjem nivou(opet kazem i naglasavam "mozda" da previse ne mastas o tome. ;) ) PS : Bas imas los smisao za humor, sad ti ne bih uzeo slot, pa da mi platis, preklinjes i molis, cisto ono iz principa.

Pozdrav, Macko slana ! ;)

Cr0x

Well-Known
Server Head Admin
Verified Member
Registered
Ne znam šta očekujes uopće na takav post i naslov.
Da si pročitao malo po forumu ima sve opisano......

Дискретни Xерој

New Here
Banned
Verified Member
Registered
Ne znam šta očekujes uopće na takav post i naslov.
Da si pročitao malo po forumu ima sve opisano......
Мачак, немој да ми глумиш "принца/принцезу", може она да се одбрани и без тебе. И нисам досао да "блејим" по форуму(јес да то тренутно радим -,-), него да тражим слот, очекивао сам да је стандардна процедура, платиш једном и имаш слот(за стално) или фрее, или одређени број сати играња итд, као што је на 99 посто срв, тако да немој да ми просипаш "топлу воду". ПС : Нема потребе и да се брани од мене, само износим своје мишљење, добра стара изрека "ако желис да ти људи замјере, онда слободно реци истину". Но да се вратим на тебе мачак(цроx)....ако се већ правиш паметан и зелиш бити принц на "белом коњу", закључај пост и да смо здраво. Толико од мене, завршио сам, "пака пака досвидања" ;) Поздрав мачак !

Milica Pavlovic

Dreamer
Moderator
VIP
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Ovako mene niko ne brani, niti ima potrebe da me brani ne znam sta si umislio, postavio si post na forumu van svakog razumnog formata.... A sa ovakvim svojim ponasanjem ovde nista ne mozes da postignes. Zbog toga zakljucavam ovaj post i sprecavam dalju raspravu. Na nasim serverima si svkako dobrodosao dokle god ne krsis pravila i norme nase zajednice. Srdacan pozdrav

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Мачак, немој да ми глумиш "принца/принцезу", може она да се одбрани и без тебе. И нисам досао да "блејим" по форуму(јес да то тренутно радим -,-), него да тражим слот, очекивао сам да је стандардна процедура, платиш једном и имаш слот(за стално) или фрее, или одређени број сати играња итд, као што је на 99 посто срв, тако да немој да ми просипаш "топлу воду". ПС : Нема потребе и да се брани од мене, само износим своје мишљење, добра стара изрека "ако желис да ти људи замјере, онда слободно реци истину". Но да се вратим на тебе мачак(цроx)....ако се већ правиш паметан и зелиш бити принц на "белом коњу", закључај пост и да смо здраво. Толико од мене, завршио сам, "пака пака досвидања" ;) Поздрав мачак !
Cvrcak u bolnicu po dijagnozu!

Edit: zaboravih ti staviti emoticon ;)

Cr0x

Well-Known
Server Head Admin
Verified Member
Registered
Uff zanimljivi su mi "genijalci" kao ti ali stvarno :) jer vidim ne znas sta govoris/pises i ti bi imunitet jos hahah.
E da nisam se pokusavao praviti pametan jer to vec jesam, zivio ti meni pa se vidimo.

MAMAC

Spammer
Owner
Moderator
Verified Member
Registered
Ne vidim razlog zasto si kada je crox odgovorio odmah izforsirao cirilicu??? To njemu nesto u inat? Eto u inat cu ja tebi sad reci da si crnogorac i da nemas pravo koristiti srpsku cirilicu za forsiranje nacionalne price ovde, nadji sebi crnogorsko oruzije za takvu bitku ako je ima uopste ne uzimaj tudje...

Da se vratim na temu, stavio si naslov pozdrav mozel slot i text threada je steam id... Drugo lijepo na serveru pise da je slot 2e i ako ti je mrsko ovuda pretraziti nisi corav da nisi na serveru procitao poruku koja iskoci svakih tacno 12 minuta 24/7 365 dana u godini... Ako ti je skupo dati 2e s cime ne punis neciji dzep nego ucestvujes u troskovima i masina i domena i web masine i plugina i svega ostalog (evo samo gameme statistika je 7$ mjesecno) ti slobodno idi na drugi server i tamp budi i head ako hoces, mi imamo svoju politiku i probavamo napraviti neki vid samoodrzivosti communitija jer je to jedini nacin dugotrajnosti, vas novac je mozda 1-5% troskova. Dalje, da se plati zauvjek slot je isto kao kad bi ja zauvjek platio masinu gde su serveri, ili ti zauvjek platio jednim racunom struju... Ako ti je puno 2e, zamisli kolilo je meni puno dati za lezaljku na usranoj nekoj plazi u prljavom moru u crnoj gori, i to po 5-10 eura....

Дискретни Xерој

New Here
Banned
Verified Member
Registered
Ne vidim razlog zasto si kada je crox odgovorio odmah izforsirao cirilicu??? To njemu nesto u inat? Eto u inat cu ja tebi sad reci da si crnogorac i da nemas pravo koristiti srpsku cirilicu za forsiranje nacionalne price ovde, nadji sebi crnogorsko oruzije za takvu bitku ako je ima uopste ne uzimaj tudje...

Da se vratim na temu, stavio si naslov pozdrav mozel slot i text threada je steam id... Drugo lijepo na serveru pise da je slot 2e i ako ti je mrsko ovuda pretraziti nisi corav da nisi na serveru procitao poruku koja iskoci svakih tacno 12 minuta 24/7 365 dana u godini... Ako ti je skupo dati 2e s cime ne punis neciji dzep nego ucestvujes u troskovima i masina i domena i web masine i plugina i svega ostalog (evo samo gameme statistika je 7$ mjesecno) ti slobodno idi na drugi server i tamp budi i head ako hoces, mi imamo svoju politiku i probavamo napraviti neki vid samoodrzivosti communitija jer je to jedini nacin dugotrajnosti, vas novac je mozda 1-5% troskova. Dalje, da se plati zauvjek slot je isto kao kad bi ja zauvjek platio masinu gde su serveri, ili ti zauvjek platio jednim racunom struju... Ako ti je puno 2e, zamisli kolilo je meni puno dati za lezaljku na usranoj nekoj plazi u prljavom moru u crnoj gori, i to po 5-10 eura....
Ko spominje nacionalizima "majmune glupi, maloumni" !? Ja imam pravo da pisem cirilicom, ne vidim problem u tome !? A tvoj pederski drugar ako ne zna, onda neka se obrazuje malo vise, j8g sta da mu radim, I Cirilica nije samo srpska, glupi covjece ! Malo bolje prelistaj istoriji.... a vidim da ti bode oko cirilica, bolje znati dva pisma nego jedno !? (ako cemo gledati razumno), A za Crnu Goru necu nista komentarisati, ali cu ti reci samo ovo, ako budes opet dolazio u CG javi se i povedi oca sa sobom, da izjebim i tebe i njega zajedno na gomilu, pa ces se nauciti reda da ne pises tako vise smradu jedan mali , balavi, odvratni ! Morao sam da se spustim na tvoj nivo, jer takvi prostaci kao ti, zatucani seljetuci koji zive u nacionalizmu i vide sve kao nacionalizam, ako je nesto Srpsko, Crnogorsko itd... e to malo macku od rep ! A za lezaljke, sta da ti kazem, privatnici, ako vec ides na ljetovanje "otvori malo novcanik" nemoj da si stipsa citav zivot, a posto ti je more nase smrdljivo, koji onda q dolazis !?

MAMAC

Spammer
Owner
Moderator
Verified Member
Registered
Auuuu pa ovo je banana i na forumu i na serveru, suvisno je pricati bilo sta sa napuhanim likovima.... Ove gore rijeci pogotovo za mog mrtvog oca pokazuje tvoj kucni odgoj kojeg ocigledno nemas, dizes se ovde prsis se preko tastature ocigledno je da si pisao latinicu i kada se javila osoba sa drugom nacionalnosti ti si se nasao ovde da namjerno poturas cirilicu i jos da si ti neka faca "Mačak" hahaahahah evo vec 3 dana se zajebavamo sa tom rijecju.... macak ahahahah, uglavnom nebitno ispalio si se iz tromblona, vokabular ti je 0, odgoj sa ulice, ponasanje kao neki klosar, nama takvi ne trebaju ides out, dobio si crveni karton. Cao "Мачак"

П.С. Немас право користити МОЈУ ћирилицу да овде правис националне испаде, такве сам прије 20 година за доручак јео, и те форе сам простудирао много давно.

Last edited:

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Do you want to keep up? Follow us !!!