SERVER,YES NO>? (1 Viewer)

Status
This thread has been solved! Go to solution…
Pilencee

Pilencee

Inspired
Server Admin
Verified Member
Jel se popravlja server ili je ugasen?

Mitke

Mitke

Influential
Server Head Admin
Verified Member
Popravlja se ..samo polako...budite strpljivi...srecan bozic svima koji slave....

Mitke

Mitke

Influential
Server Head Admin
Verified Member
prema nezvanicnim podacima od Utorka krece Premium....malo da vam se vrati zar i zelja za igrom ....:arms1::arms1::75378-trollface-answer-2-small::75378-trollface-answer-2-small::dance-dance-bumblebee-by-haikera-baiketsu::7-1-106v:

Zeka

Zeka

Inspired
VIP
Verified Member
Registered
Mislite li da palite ovaj server ili sta??

hardlook

hardlook

Addict
Server Admin
Verified Member
Mislite li da palite ovaj server ili sta??
Propo server ko grcka kaze mamac nema zarade od nas samo od stranaca samo stranci klikcu na reklame mi nista jbg surava realnost.... THE END -.-'

Zeka

Zeka

Inspired
VIP
Verified Member
Registered
Propo server ko grcka kaze mamac nema zarade od nas samo od stranaca samo stranci klikcu na reklame mi nista jbg surava realnost.... THE END -.-'
Nista onda hocu svoje pare nazad! xD

nera

nera

New Here
Verified Member
Registered
Ocekivano da ce se ugasiti server cim je izasla bespltna verzija a to sam vec na serveru govorio sa nekima, jer nece niko vise traziti no steam cs, a samim tim opala je velika posjeta stranici od koje su i prihodi stizali putem monetizacije.

M

Milica Pavlovic

Somebody
Server Admin
Verified Member
Registered
Ocekivano da ce se ugasiti server cim je izasla bespltna verzija a to sam vec na serveru govorio sa nekima, jer nece niko vise traziti no steam cs, a samim tim opala je velika posjeta stranici od koje su i prihodi stizali putem monetizacije.
Ma nije ugasen server. Samo trenutno ne radi zbog tehnickih problema

hannibaLL

hannibaLL

New Here
Verified Member
Registered
Nista vracamo se onda svi na no-steam samo da server proradi :D

hardlook

hardlook

Addict
Server Admin
Verified Member
samo polako ljudi server nece nikad proradit samo polako i bez zurbe :2guns::2guns::2guns:

I

Itachi Uchiha

Popular
Verified Member
Registered
Ajmo verujem da ce ubrzo, nedostaje mi moja totalna dominacija..:D

Status
This thread has been solved! Go to solution…

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Do you want to keep up? Follow us !!!