Important Slot (1 Viewer)

MAMAC

Spammer
Owner
Moderator
Verified Member
Registered
Zbog mnogo pitanja i potraznje za slotovima uveli smo slot. Slot traje mjesec dana i kosta skromnih 2e.

Zasto kosta slot? Pa kao sto znate sve ovo sto vidite sami finansiramo, Nemamo ni jedan izvor zarade ni jedan nacin da bar ove troskove masina servera gameme itd itd, bar da dio mi ne placamo. Zato smo uveli slot, 2e nije nista ni za jednog od vas, Svaki dan potrosite 2e na neku glupost, pivo, cigare, drogu, autice, ringispil, cokoladu, il pak na neku igricu ili grafiku ram itd.... sa ovih 2e pomazete nama, cijeloj zajednici. Mnogo je troskova mjesecno koje placamo i od vas zauzvrat nista ne trazimo, ali ko zeli da "uvjek" moze uci ko gazda moze se odreci ta 2e i pomoci zajednici da jos vise napredujemo i jos bolje servere/plugine pravimo.

Kako kupiti slot?

Slot mozete kupiti tako sto cete kliknuti na Account upgrade i izabrati slot aktivaciju. Naplata se vrsi paypalom. Kada to obavite i uspjesno platite slot, javite se meni ili ovde na pm ili bilo koji drugi nacin i bice vam slot stavljen.

GL & HF

Last edited:

TarapanaNa

Lurker
Verified Member
Registered
Podrzavam ja ovo, ali moras da shvatis da server se gusi u afk igracima, koji cak ni pocetnici nisu. Server je u svakom momentu prenatrpan sa minimum 10 igraca koji ne znaju da se krecu po mapi, i to je uzasno iritantno. 15 admina bude aktivno istovremeno, niko da opomene afk igrace, a kamoli da sleja i tako dalje. Pre nego sto bi neko uopste odlucio da taj slot kupi, treba da se gore navedeni problem resi. Razumem ja da volis videti crowded server ali da on bude popunjen decoy igracima, to jednostavno nema ni u jednoj dobro organizovanoj zajednici. Koliko puta me samo ljudi pitaju da li ce uopste biti mesta za njih, jer razni nosteam akaunti okupiraju server. Kad bi se to resilo ne bi ni manjkalo slotova. Da ne govorim o fpsu i ostalim stvarima. Pogubices sve dobre i stare igrace Mamac, a ostace samo taj trash i par admina koji ne smeju nista da ti kazu.

MAMAC

Spammer
Owner
Moderator
Verified Member
Registered
Ovo je public server, svi su dobrodosli i svima je dostupan za igru, mogu ja stavim pass ako hoces pa podjelicemo vama pass pa vi igrajte 5 na 5 ili 10 na 10 na zakljucanom serveru. Mi smo maximum dali da obezbjedimo igru, krenuvsi od ping kickera raznih plugina i dodataka do afk managera koji baca u spec igraca ako je 2 min tj 1 rundu neakvitan. Poslije toga jos 2 min u specu i kicka ga. Ja licno kad otrcim pisat ne stignem i baci me u spec. Dalje ti neki nub igraci, pa ovo je pub jbt uvjek ima nub igraca, i sam si bio nub i naucio si igrati na publicu uz ostale jace igrace, nisi odmah isao na cw pa turnire a puske nisi znao drzati. Isto tako to govorim svima. Svi smo mi manje vise naucili na public serverima ili lan igraonicama nekada prije. Sve sto ste trazili obezbjedili smo vam. Samo nikad necete dobiti 4 bombe jer dok sam ja ziv to necu odobriti. Sad se radi i plugin za t camp na spawnu. Ja stvarno ne znam sta vise zelite, vama niko ne moze ugoditi.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Do you want to keep up? Follow us !!!