Unban Unaban req (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

mladenlibe

Lurker
Verified Member
Registered
Nickname: Vamphyri,BeLiSiMO
Steam iD : STEAM_0:1:48120050,STEAM_0:1:457181334
Banovan od admina: CroX
Razlog: Aimware advertising. "VAC and FACEIT-AC bypass PM for the price."

Banovan mi je i main i smurf account za reklamiranje cheata. Ne znam u cemu je poblem jer ovaj opis imam samo na smurfu koji je prakticno sarkazam kao i nemacka zastava koja tamo stoji i to je iskljucivo za trolling u MM a aimstar i aimware sam oduvek imao u mom nicku i na main acc sto se moze videti kroz nick history. Igram ovu igricu godinama i dugo sam igrao i na vatrrrm i na ovom serveru i nikad nisam nikog vredjao i psovao i sad dobijem prvi put ban za ovakvu glupost. U opisu smurf profila nigde ne stoji nikakva firma koju ja reklamiram samo mi u nicku stoji aimstar i sad pre par dana imo aimware i ja odmah prodajem cheat. Pola servera me zna sa Vatrrm i uvek sam imo taj aimstar u nicku i sad ja dobijam ban za prodavanje cheata. Radim druze svaka subotu u sve tri smene sto mi sve vidi i po satima u igri i sad ja reklamiram i prodajem cheat. Da li je moguce da dobijem ban za ovu glupost ?

Nick history : https://prnt.sc/rcta3v (Screenshot)

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Pozdrav,
umjesto sto pises koliko dugo igras cs i kako nikog ne vrijedjas itd.
Mozda bi bolje bilo da obrises ta sranja sa acc jer sigurno znas da se nikakva promocija citova (sto stoji u svim pravilima servera) makar i trolova istih ne dozvoljava niti na jednom serveru.
Zamisli da admini moraju istrazivati dali ti trolujes ili ne sa tim glupostima?
Eto moj prijedlog ti je brisi sva ta sranja i cekaj Croxa da te mozda unban.

mladenlibe

Lurker
Verified Member
Registered
Pozdrav,
umjesto sto pises koliko dugo igras cs i kako nikog ne vrijedjas itd.
Mozda bi bolje bilo da obrises ta sranja sa acc jer sigurno znas da se nikakva promocija citova (sto stoji u svim pravilima servera) makar i trolova istih ne dozvoljava niti na jednom serveru.
Zamisli da admini moraju istrazivati dali ti trolujes ili ne sa tim glupostima?
Eto moj prijedlog ti je brisi sva ta sranja i cekaj Croxa da te mozda unban.
Kontam sta govoris al ja nisam nista promovisao... Pored te deskripcije na profilu ja nemam nikakav link u nicku niti sam postovo nikakve linkove u chatu a isto tako imam pravo da drzim na mom profilu sta hocu jer to nema veze sa serverom.

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
imas ti pravo drzati sta hoces na profilu ali ja nemogu niti zelim provjeravati dali ti promoviras cit ili ne, dovoljno za ban mi je tvoje ime i trol da te ljudi kontaktiraju za cit... ako shvacas sta govorim.

Edit: znaci makni to iz imena stavi profil zakljucan i rijesen problem bitno je da se to ne vidi

mladenlibe

Lurker
Verified Member
Registered
imas ti pravo drzati sta hoces na profilu ali ja nemogu niti zelim provjeravati dali ti promoviras cit ili ne, dovoljno za ban mi je tvoje ime i trol da te ljudi kontaktiraju za cit... ako shvacas sta govorim
Onda je mogao admin koji me je banovo lepo reci to kao ti sto si mi se lepo sada obratio a ne odmah ban za glupost kao najvecem ciganu.Mogu ja igrati sa main profilom na pubu i problem resen a ne odmah da mi lupa ban.

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
slusaj pravila su jasna ali na svim serverima bilo domacim bilo na stranim, a ban je najmanji problem uvijek imas forum gdje se to rjesava bez vecih problema.

mladenlibe

Lurker
Verified Member
Registered
slusaj pravila su jasna ali na svim serverima bilo domacim bilo na stranim, a ban je najmanji problem uvijek imas forum gdje se to rjesava bez vecih problema.
Ako moze unban onda cu igrati sa main acc na serveru i to je to problem resen.

Lepi

Motivated
VIP
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Sto se mene tice nije problem Cr0x je head admin ko i ja pa je njegova zadnja sto se tice unbana.

Cr0x

Well-Known
Server Head Admin
Verified Member
Registered
1.Znaci kao sto je Lepi rekao gore, drzi na profilu sta hoces ali isto tako ako ti pise da prodajes cheat itd.......... ja necu provjeravati tko troluje tko ne troluje sa profilima, znaci ide ban.
Ili kao sto pricate kad kao nema admina( moj bolji aimware od tvog itd).
2. Trebao si dobiti ban i prije zbog AIMWARE u imenu kao sto je pravilo servera da za bilo kakvo oglasavanjem "cheata" u imenu ide ban
3. Da te dodajem pa ti objasnjavam zasto i zbog cega? Taman posla uostalom, pise kao sto si vidio i shvatio koliko vidim o cemu se radi.
4. S obzirom da te znam nekoliko godina sa publica dobiti ces unban kad skines aimware dok si na serveru.

mladenlibe

Lurker
Verified Member
Registered
1.Znaci kao sto je Lepi rekao gore, drzi na profilu sta hoces ali isto tako ako ti pise da prodajes cheat itd.......... ja necu provjeravati tko troluje tko ne troluje sa profilima, znaci ide ban.
Ili kao sto pricate kad kao nema admina( moj bolji aimware od tvog itd).
2. Trebao si dobiti ban i prije zbog AIMWARE u imenu kao sto je pravilo servera da za bilo kakvo oglasavanjem "cheata" u imenu ide ban
3. Da te dodajem pa ti objasnjavam zasto i zbog cega? Taman posla uostalom, pise kao sto si vidio i shvatio koliko vidim o cemu se radi.
4. S obzirom da te znam nekoliko godina sa publica dobiti ces unban kad skines aimware dok si na serveru.
Da li moze unban na main acc ? Sa njim cu igrati na serveru i resena stvar.

Status
Not open for further replies.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Do you want to keep up? Follow us !!!