★WaRzOnE★ ▏ Forum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Dust2 Zalba na Adminu : sweet

EDNC98

Somebody
Slot
VIP
Verified Member
Registered
  • In Game Nick: EDNC#2669
  • Steam ID: STEAM_1:1:451741041
  • Server you was playing on: [SRB] One and Only ▐ Public
  • Admin in question: Sweet [STEAM_0:0:155619263]
  • Time and date of offense: 22:20
  • Evidence: Prozivanje mene & ostali igraca na ovome server-u je ok ali kad sam ja nesto napisao odmah ide gag?
    Nakon sto sam dobio 10 min gag admin meni dao Perma silence
    ja sam se zalio Mamacu i on je meni skinuo
    poslje 10 min dobijam silence na 7 dana?
    Pa me poslje na server-u jos proziva da se zalim mamcu?

Ja bi da mi se skine silence.

Attachments

• 1.PNG
    1.PNG
    161.5 KB · Views: 14
  • 2.PNG
    2.PNG
    54.1 KB · Views: 14

sweet

Popular
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
4 Exposing Admins - Exposing the information or presence of server administrators will be punished with silence maximum of 7 days.
(1) Excessive swearing in the chat or voice-chat will be punished with a communication block of appropriate length.

Znaci trebao sam da snimam voice kako bih ti ja sad dostavio kao evidenciju ? Nemas potrebe da se pravis mutav i glup. Pored toga da ne spominjem tvoje psovanje na nemackom u voice u poslednjih nekoliko dana kako te ne bi drugi razumeli. To sto si donirao za server te ne stavlja iznad ostalih. Lepi i Crox neka odluce sta ce sa tobom ja se vise raspravljati necu.

EDNC98

Somebody
Slot
VIP
Verified Member
Registered
4 Exposing Admins - Exposing the information or presence of server administrators will be punished with silence maximum of 7 days.
(1) Excessive swearing in the chat or voice-chat will be punished with a communication block of appropriate length.

Znaci trebao sam da snimam voice kako bih ti ja sad dostavio kao evidenciju ? Nemas potrebe da se pravis mutav i glup. Pored toga da ne spominjem tvoje psovanje na nemackom u voice u poslednjih nekoliko dana kako te ne bi drugi razumeli. To sto si donirao za server te ne stavlja iznad ostalih. Lepi i Crox neka odluce sta ce sa tobom ja se vise raspravljati necu.
Kakva veza ima donacija server-u sa ovim???
Kolika ja znam treba biti dokaze nema veze o cem se radi bas za ovake situacije gjde se ljudi zale
O nijemackom na server-u sam se ja se raspito i receno mi da se nesmi i od kad sam to cuo ja sam presto i ako mi trenutni admin na server dozvoli da se moze napisati nesto ili reci na drugi jezik ja neznam gdje bi to bio problem?
A koliko znam tebe nisam vidio na server-u kad sam ja igrao pa me bas intresuje odkud ti to znas (mozda nisam obratio paznju ali hajd nema veze)

Edit : a za ovo exposing to isto nema smisla kad vi nekoga mutirate vidi se ime od admina

Cr0x

Well-Known
Server Head Admin
VIP
Verified Member
Registered
Od kako nisi admin tvoje ponasanje je krajnje provokativno, tako se nisi ponasao dok si bio admin.
Od zajebancija na njemackom do zajebancije na racun servera, admina ioako znas sva pravila jer si bio admin.
Zasto ti moras pricati na njemackom pa da te netko upozori da se to ne radi?
Da to netko radi koji nije bio admin rekao bi ajde nije znao pravila a ti ih znas ili bi barem trebao.
Hoces evidenciju za psovanje u voice :).
Netko tko je vjerodostojan ili ima kredibilitet naravno da se njemu vjeruje u ovakvim slucajevima, to je dovoljan dokaz kad su usmene stvari u pitanju.
Dali da uopce spominjem pozivanje na kill igraca i spamanje chata jer ti se ne igra mapa.............
Svatko tko se zali Mamcu moze dobiti samo duzi gag/mute/ban, samo izvolite.
Silence ostaje.
Ajde smirite se i uzivajte.

NE ODNOSI SE SAMO NA TEBE, TKO GOD CITAO OVO VRIJEDI ZA SVE

Thread locked!

Last edited: