Public zalba

HIGH[1g]

New Here
Verified Member
Registered
  • In Game Nick: HIGH [1g]
  • Steam ID: STEAM_1:0:35141740
  • Server you was playing on:⚔ [SRB] One and Only ┇ 128tick
  • Admin in question: (Leave N/A if unknown) - STRALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Time and date of offense: od prilike 21-30 ,21.01.2021
  • Evidence: (If applicable) Evo ovako,hteo bih ukratko al' ne mogu,mislim jbg nije prvi put pa ono...vec par puta se desava da me doticni na razno- razne nacine proziva,cima,provocira ,verovatno u pokusaju da me natera da kazem nesto sto je podlezno BAN-u ,ali eto,to se nije desilo do sada,on nastavlja svaki put(kad se nadjemo na serveru zajedno) da se tako ponasa,sto cinicnog smejanja na MIC i dobacivanja,sto s'vremena na vreme lupi po neki gag,pa slay (kad se ja vracam po c4)naravno bez objasnjenja eto i tako to..vecina koja je aktivna zna,da se ja vrlo retko stekam,naprotiv bas volim brzu igru,takva igra je nas krasila na popularnoj KGB alfi itd...ja se vracam po sponu ili okolo,samo ako moram po c4,ili ako imam dovoljno vremena da okruzim,niko nije lud da ide pravo na protivnike ako znas gde su i ako su te zatvorili smokovima,bombama itd,nego probas okolo,naravno ako imas vremena itd..Doticnog admina nisam video na seerver danima unazad,za to vreme sve se ok igra,druzi,puca itd pogotovo u vecernjim satima,kao i veceras bio sam spreman da ostanem do kasno u noc,al' medjutim,lik upao na server i eto cuda,kao jedini admin,poceo da udara slay-eve,pa kikovanje razno raznih igraca uz kick opravdanje(SREDI LAG) a ustvari nije lag u pitanju,nego ga kikovan igrac resio pa popio kick iz revolta i tako dolazimo do mene,pocnem i ja par puta da ga resavam i onda krece prozivanje recima,da bi dosli do SLAY-a i naravno nakon moje reakcije ide kick,naravno kao igrac koji nema slot,znate koliko je tesko bez istog da se vratim, a imao sam nameru ostati do kasno,kao i sto radim kad je svega 4,5 igraca tu,kad njega naravno nema nigde,(istresao muda covek na serveru i otisao spavati)...nebitno to,elem:
  • Ovako,nemam ja godine za ova sranja i meni realno ovo nista niti treba ,niti znaci,mogu lagano da biram servere gde cu igrati,ima ih milion,ali morao sam odreagovati ovde ,ja sam na serveru dosao da igram jer sam video da su tu par mojih starih frendova i likova sa kojima sam igra jos na staroj KGB alfi (IGOR,ELLA,[email protected],VESTICA itd),nego,da ja posle toliko godina ,dozivim da se neko sprda samnom i malte ne, sto me ne opsuje i otera u PM,pojedini da se smeju na serveru njegovom bahacenju kako mu se mos' misliti MOZE,da me drka...ja nisam mogao da precutim,realno zgotivio sam server i igrace i nakon posla i obaveze oko dece,dodjem da se opustim i upadne tako jedan lik kome se MOZE,da me spopada i drka kako stigne..
  • Ako ste vec napravili server i sva ta pravila koja postoje,onda neka budu ista za sve,a ne kako on udje(iskreno nisam primetio da jos neko to radi) da namece igru citavom serveru ,jer mu se ZURI i ne GUBI vreme,mos' misliti ! realno,ja ne vidim u ovim pravilima da se to nekom moze,pa evo i za to SS kao podsetnik,iako ja ta pravila znam jos od ko zna kad,dok sam ja bio admin... https://forum.cswarzone.com/attachments/wz7-png.1959/
  • Ostavicu par SS-a,sa malim objasnjenjem ispod,koje sam ja navatao na brzaka iz konzole, neko ce reci da nije dovoljno,al' realno imate valjda logove,pa mozete proveriti koliko je dotocni udario slay-a i kick-a,raznim igracima pre mene u periodu pola sata,sat pre mog kick-a(pise vam vreme kad me je kick) sve se moze proveriti.HVala !
  • 1 SS https://ibb.co/N6Lcw6z (5) - ovo je prvi gde lik jasno kaze,sta kaze i naravno nije lagovao,nego ga ubio i dobio kick,jer se admin nasao u RAS-u a doticni pod naletom njih par protivnika ,bio na mostu ! takodje se vidi u istom SS-u kako pozuruje i drugog igraca,al ga poznaje pa nije hteo kick.
  • 2 SS https://ibb.co/1Qfhrzn (4-1) posle tih par kickova,nesto da kazes mozda zbog lag-a al' vecina zbog nazovi stekanja,usledila je njegova pisana reakcija koja se vidi na SS ovde.
  • 3 SS https://ibb.co/7tVPRqG (3) ovde mene proziva zato sto sam ga resio u loveru,c4 bio plantan na A sajt,ja sa kraceg spustio lover i cekao likove sa B sajta sto su ostali !
  • 4 SS https://ibb.co/t8wjMhg (2-2) ovo se i ne secam sto i kome je napisao al' svakako ne prilici jednom adminu !
  • 5 SS https://ibb.co/t8wjMhg (2-2) i evo jednog SS gde se vidi neka vrsta vredjanja od strane igraca,al' adminu je sve to promicalo,cak i prijave za neke sumnjive igrace,sve osim njegovog izdrkavanja nad nama ...eto
  • Realno,nije prvi put,pa da zanemarim,vise puta se to desavalo,otud i ova moja reakcija i ovoliko pisanje ,znam da svi mi imamo zutu minutu,ali kad neko pretera,onda mora da se skrene paznja.
  • Pozdrav za ekipu,pucamo se !

Lepi

Well-Known
Server Head Admin
[SRB] Server Admin
Slot
VIP
Verified Member
Registered
Provjerim sve poslijepodne sa adminom.
Sto se tice playera on laguje ima objasnjenja kickova slayeva itd.
Znas i sam da imamo dosta ni steam igraca koji laguju pa to dosta utjece na igru narocito dok je pun server.

I ovo malo psovanja tetki pa jebem ti igru i naravno uzajamno drugarskih psovanja manje vise toleriramo osim direktnih psovki koje se eto nekad primjete nekad ne.

stas pit StralE =)

Inspired
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Ovako, kick si dobio jer nakon sto sam te slayao, poceo si da se svadjas po admin chatu (ne mogu da se setim sta si tacno pisao, neka provere nadlezni). Druga stvar druze, svaku rundu ostajes ustekan negde na mapi ne bi li uzeo neki kill, i ne, ne slayamo samo tebe zbog toga, nego sve koji to rade, stvarno ne znam zbog cega mislis da sam se ja na tebe okomio. Prvi put te vidim, ne znam ko si, sta si, sta imam ja tebe da slayam i kikujem bez razloga, stvarno je glupo. Cetvrti i peti ss, mislim da si pogresio malo, ali dobro.
Nek odluce nadlezni za dalje, uzivaj.

HIGH[1g]

New Here
Verified Member
Registered
Ovako, kick si dobio jer nakon sto sam te slayao, poceo si da se svadjas po admin chatu (ne mogu da se setim sta si tacno pisao, neka provere nadlezni). Druga stvar druze, svaku rundu ostajes ustekan negde na mapi ne bi li uzeo neki kill, i ne, ne slayamo samo tebe zbog toga, nego sve koji to rade, stvarno ne znam zbog cega mislis da sam se ja na tebe okomio. Prvi put te vidim, ne znam ko si, sta si, sta imam ja tebe da slayam i kikujem bez razloga, stvarno je glupo. Cetvrti i peti ss, mislim da si pogresio malo, ali dobro.
Nek odluce nadlezni za dalje, uzivaj.
taman posla da ces ti sad ovde da priznas i kazes izvini,pogresio sam ,jbga desava se idemo dalje,bio sam nervozan itd....to se u istoriji kantera za evo koliko sam ja tu na sceni oko 20 godina,nikad nije desilo od strane admina(a ne postoji malo jaci server,gde nisam bio moderator i admin,kad ti nisi mozda ni znao sta je CS) ja eto nemam dokaze kako me prozivas i provociras, sto na mic(kad padnem smejes se cinicno),sto ovako cet itd,nebitno mi je to,ni taj kick nije bitan ma i da si me banovao,nego poenta je da ti ne kontas da samo ti kad udjes u igru menjas kompletno raspolozenje i nacin igre vecine igraca,primoravajuci ih da samo trce po mapi ne bi li ih ti slay-ovo ili kickovao,i kao juce sto se desilo istresao si se i nakon sat,dva nema te nigde izasao,ostalo manje od 30tak igraca na serveru,vec oko pola 1 bilo nas je 4,5,6 itd...sto ranije nije bio slucaj,nego smo ostajali do 3,4..ja konkretno ne spavam do 3h skoro nikad,priroda mog privatnog posla mi ne da..ondaa ulazi mamac i menja na dd2 i naravno nakon toga i tih 4,5 izaslo..eto to je poenta price kako ti ne razmisljas o serveru,igracima itd,vec o samo o kurcenju ili ti dodjes da se istresas i to je to..kao sto si mi pre par dana,posle slay-a rekao citiram doslovno "idi plaky na forum",verovatno si mislio da necu,pa eto dosao sam.
@Lepi...apsolutno njegovi kickovi nemaju veze sa lagom,svaki kick je bio odma nakon sto su njega ti isti kikovani likovi ubili da kazem u blizini spona,ako je top mid ili ispred longa spon i to nakon mozda 1 minuta od pocetka runde,ja znam kakav je problem sa lagom i to treba da se kontrolise,ali ovo veruj mi nije imalo veze sa tim,za uvrede bilo je i vecih al sam samo taj uspeo da vidim u konzoli,bilo i primedba za citovanje konkretno od mene ni za jedan nisam dobio odgovor dal je taj i taj igrac cist,jel sve ok itd,bar da mi kaze da je video primedbu,ono cisto da napise OK"...elem,svako ko misli da ja lupam nesto,izmisljam ili ne daj Boze lazem,slobodno moze obrisati i zakljucati sve ovo,toliko i hvala,nemam nameru se raspravljati vise jer svakako,nikad nije bila igraceva veca od adminove,pa kontam nece ni sad ;) Zar bi se bilo ko cimao ovoliko oko teksta i pisanja,a da pritom izmislja,svasta..
Ali samo molim doticnog,ako se nadjemo na serveru,da me zaobidje kao da nisam tu !Naravno ,ponasajuci se u skladu sa pravilima igre !
Jos jedan edit jer sam zaboravio -
Za raspravu na admin cet,zar ti ocekujes posle revolta ,provociranja i prozivanja da ti niko nista ne odgovori ? Naravno da sam morao da ti napisem sve to sto sam napisao,ali nigde te nisam nicim uvredio ,niti opsovao niti bilo sta ruzno napisao,mogao si samo da me gagujes,zabranis pisati ali ti si me kickovao,i to moze da se sve proveri u logovima,sad ti npr. dodje neko i pocne da te sutira,ti ces da ga gledas i cutis jel ?? smesno...

PS - 4 SS u prethodnom postu je slucajna greska,trebao je drugi ss da bude tu,gde si napisao nekom igracu "RAK,AMIN",sad vec nemogu da nadjem ,obrisao sam a i nebitno je vise...

Last edited:

stas pit StralE =)

Inspired
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Da je tako kao sto ti kazes , niko ne bi mogao da igra. Ni u jednom trenutku ja nisam kikovao nekog jer me je ubio, molim te saberi se
Sta mene zanima sto si ti igrao na drugim serverima i bio admin, nema potrebe da pises te gluposti jer nema veze sa ovom temom koju si ti zapoceo.
Kad budes bio admin ovde, e onda mozes da pricas da li sam ga ja kikovao zbog laga ili drugog, jer ovako ti blage veze nemas sta je on radio, da ponovim, jer ti nisi admin.
Opet ponavljam izgleda da treba da napisem velikim slovima, PRVI PUT TE VIDIM, sta imam ja tebe slayam i kikujem bez razloga, osim ako ima razloga za to.
Uzivaj.