★WaRzOnE★ ▏ Forum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Unban Zbog cega sam banovan?

Status
Not open for further replies.

Cr0x

Well-Known
Server Head Admin
VIP
Verified Member
Registered

eendz1

New Here
Registered
Nemam nikakve druge naloge i sl... Imao sam account star vise od 7 godina cini mi se...ali mi je ukraden...par prijatelja sam kontakritao da prijave taj acc... sad, sta se desava sa njim ja ne znam... imao sam par ne tako jeftinih skinova i igrica na tom starom acc...
A sto se tice citovanja i sl... Voljan sam bilo ko ko misli da citujem ili sta vec omogucim da proveri moj komp preko Team viewer-a ili nekog slicnog programa. Jer nikad citer nisam bio niti znam kako to funkcionise. Igram cisto iz zabave i druzenja.
Ali na stranu to sve, nelogicno mi je da sam zbog toga dobio ban... Server vam je non steam koliko ja znam...

MAMAC

Infamous
Owner
Moderator
[SRB] Server Admin
Slot
Verified Member
Registered
Kakve veze ima non steam sa citom? Non steam ili free csgo nalog za mene je isti q. A mnogo ljudi igra non steam i nisu citeri iz vise razloga kao npr ceo inventory ti je unlocked sa vise hiljada skinova fps je bolji od steama itd itd.

Lepi

Dreamer
Server Head Admin
Moderator
[SRB] Server Admin
Slot
VIP
Verified Member
Registered
"...par prijatelja sam kontakritao da prijave taj acc..." Ovo mi nije jasno?
A druga stvar posalji nam prepisku tebe i steam supporta kad si pokusao dobiti acc nazad. Kad to posaljes odmah ces dobiti unban.

Wonderful Child

Somebody
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Nemam nikakve druge naloge i sl... Imao sam account star vise od 7 godina cini mi se...ali mi je ukraden...par prijatelja sam kontakritao da prijave taj acc... sad, sta se desava sa njim ja ne znam... imao sam par ne tako jeftinih skinova i igrica na tom starom acc...
A sto se tice citovanja i sl... Voljan sam bilo ko ko misli da citujem ili sta vec omogucim da proveri moj komp preko Team viewer-a ili nekog slicnog programa. Jer nikad citer nisam bio niti znam kako to funkcionise. Igram cisto iz zabave i druzenja.
Ali na stranu to sve, nelogicno mi je da sam zbog toga dobio ban... Server vam je non steam koliko ja znam...
"nelogicno mi je da sam zbog toga dobio ban... "

I nama nelogicno da svako ko dobije VAC ban istu foru prodaje sa ukradenim acc-om. Vidis nama je logicno da banujemo zbog toga, jer na main acc si imao vise od 11 dana igre na serveru i sad odjednom imas novi acc. Kao i sto je Lepi rekao gore, dostavi prepiske sa steam supportom oko vracanja acc-a sa mail-a i dobices unban u suprotnom ban ostaje!

sweet

Popular
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Brisanje steam naloga povlaci potvrdu indentiteta i mesec dana cooldowna da bi se u potpunosti obrisao. Tako da se nije mogao obrisati bez tvoje potvrde putem kartice i slicno. Nema potrebe da lazes.

eendz1

New Here
Registered
Kakve veze ima non steam sa citom? Non steam ili free csgo nalog za mene je isti q. A mnogo ljudi igra non steam i nisu citeri iz vise razloga kao npr ceo inventory ti je unlocked sa vise hiljada skinova fps je bolji od steama itd itd.
Pa ima... Ja sad mogu da instaliram non steam i udjem i igram...dobijem ban...reinstal igru, promenim ip sa nekim vpn programom i udjem opet.... Ako shvatas sta zelim da kazem... Nema smisla nikakvog imati non steam server, a banovati igrace koji postuju sva pravila ponasanja i sl... Ali u redu, to je vasa politika i postujem to... Ima servera hvala Bogu.

Nemam prepiske, niti sam kontaktirao steam i sl koliko se secam, niti zelim da se cimam oko toga... Samo eto, da se zna da nisam dobio ban zbog citovanja i sl(jer to mi je dno dna)... Ako imate neki dokaz da jesam, onda slobodno postavite.

Sve najbolje.

MAMAC

Infamous
Owner
Moderator
[SRB] Server Admin
Slot
Verified Member
Registered
Pa ima... Ja sad mogu da instaliram non steam i udjem i igram...dobijem ban...reinstal igru, promenim ip sa nekim vpn programom i udjem opet.... Ako shvatas sta zelim da kazem... Nema smisla nikakvog imati non steam server, a banovati igrace koji postuju sva pravila ponasanja i sl... Ali u redu, to je vasa politika i postujem to... Ima servera hvala Bogu.

Nemam prepiske, niti sam kontaktirao steam i sl koliko se secam, niti zelim da se cimam oko toga... Samo eto, da se zna da nisam dobio ban zbog citovanja i sl(jer to mi je dno dna)... Ako imate neki dokaz da jesam, onda slobodno postavite.

Sve najbolje.
ne moze se tek tako uci na server, mada sve to mozes i sa steam nalogom tako da..... napravis novi nalog promenis ip i udjes. sto se tice bana ja se ne mesam ali vjeruj koliko ja pratim nisi prvi, neki su dobili unban kad su dokazali da im je nalog ukraden a ostali nisu, sto se tice servera da, ima ih, jbg smjesti se negdje drugo onda sta da ti kazem. LP

Wonderful Child

Somebody
[SRB] Server Admin
Verified Member
Registered
Prvo da ti je stvarno acc ukraden i kao sto kazes imao si neke ne tako jeftine skinove, svako normalan bi kontaktirao support i pokusao da vrati acc. Npr meni je rus neki bio ukrao steam acc, pa sam kontaktirao support i vracen mi je acc za manje od 24h. A i na serveru si verovatno koristio nesto dok neko od admina ne udje jer je bilo dosta zalbi na tebe, tako smo i dosli do toga da te proverimo sto imas novi acc pa onda sto ti je stari VAC banovan. Ako ti se ne svidja nasa politika i vodjenje servera a hvala Bogu svi vodimo kako treba pocevsi od Mamca pa do novih admina. Ti lepo idi na neke tamo gde verujem da se isto neces dugo zadrzati, a samo smo ti trazili prepisku sa supportom koje ocigledno nema jer ovde izmisljas neke price. Ima nas koji znamo malo vise sta moze a sta ne moze sa steam-om i ostalim cudima pa zato ne dosvoljavamo da nam se vredja inteligencija!

Veliki pozdrav.

eendz1

New Here
Registered
Prvo da ti je stvarno acc ukraden i kao sto kazes imao si neke ne tako jeftine skinove, svako normalan bi kontaktirao support i pokusao da vrati acc. Npr meni je rus neki bio ukrao steam acc, pa sam kontaktirao support i vracen mi je acc za manje od 24h. A i na serveru si verovatno koristio nesto dok neko od admina ne udje jer je bilo dosta zalbi na tebe, tako smo i dosli do toga da te proverimo sto imas novi acc pa onda sto ti je stari VAC banovan. Ako ti se ne svidja nasa politika i vodjenje servera a hvala Bogu svi vodimo kako treba pocevsi od Mamca pa do novih admina. Ti lepo idi na neke tamo gde verujem da se isto neces dugo zadrzati, a samo smo ti trazili prepisku sa supportom koje ocigledno nema jer ovde izmisljas neke price. Ima nas koji znamo malo vise sta moze a sta ne moze sa steam-om i ostalim cudima pa zato ne dosvoljavamo da nam se vredja inteligencija!

Veliki pozdrav.
Pa zalili su se jer dozvoljavate javno prozivanje i sl... I onda ljudi kad ih ubijes stvarno misle da je tacno... Dobio sam ban bez ikakve opomene i upozorenja sto mislim da nije u redu jer sam redovno igrao na serveru (mogli ste lepo da mi napisete da me ne zelite na vasem serveru zbog toga i toga...i ja bih to postovao)...imali ste vremena da me spec-ate koliko ste hteli... Ali vi ste pretpostavili da citujem i na osnovu prijava me banovali... Ja i dalje odgovrno tvrdim da nikad citovao nisam, niti koristio bilo kakva druga slicna sredstva kao sto neki na serveru koriste (discord i sl stvari). Ne mogu i ne zelim da objasnjavam sta i kako se desavalo sa starim acc, jer mislim da nije bitno za moje igranje na vasem serveru. A ovo da se ja necu dugo zadrzati na drugom serveru ti je nepotrebno :)

Ali postujem vasu politiku... iako mislim da je nelogicna totalno... Ali u redu.

Puno srece u daljem radu.

Lepi

Dreamer
Server Head Admin
Moderator
[SRB] Server Admin
Slot
VIP
Verified Member
Registered
Ban ostaje.
Thread closed!